0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Asansör Camı Tamiri

Anasayfa » Asansör Camı Tamiri

Asansör cam tamiri konusunda hizmet veren şirketimiz, kabin içerisi olmak üzere kapı, iç yüzey dekoratif alanlarla birlikte tüm kırık yerleri tamir ederek değiştirir. Değiştirme işleminde camın kalitesi, malzemesi, iş güvenliği mevzuatına uygunluğu göz önünde bulundurulur. Asansör kapı camları genellikle buzlu telli cam dediğimiz bir üründür. Telli cam ise yangına dayanıklı olarak bilinen malzemeden üretilir. Bu ürünler güvenlik camları olarak da bilinmektedir. Bizleri 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den arayabilir, detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.

Asansör Camı Kullanım Alanları

Asansör camı kullanım alanları asansör içleri, güvenlik düzeyinin hassas olduğu yüzey alanları, korkuluk üzeri, mobilyalar, raflar, ara bölmeler ve düşme durumlarında tehlike arz eden konut, ticari alanların iç, dış alanlarında kullanılır.

Asansör Camı Modelleri

Asansör camı modelleri ve çeşitleri olarak birçok çeşit ve model ürün yelpazesi mevcuttur. Buzlu cam olarak bilinen tek modeldir. Asansör sistemlerinde %80 oranında kullanılır. Aynı zamanda kabin içerisinde dekoratif, desenli, tasarımsal modellerde kullanılmaktadır.

Cam baskılı asansör kabin içi bu ürünler sizin istediğiniz model olabilir veya bizlerin sizlere sunduğu modeller arasından da seçim yapabilirsiniz.

Asansör Camlarının Özellikleri

Asansör camları yüksek ısıya dayanıklıdır. Kırıldığında parçalara dağılmayarak kırılmaz. Telli olanları 6 mm kalınlığında olup, renksiz tek modeldir. Özel olarak kalınlıkta üretim gerçekleştirilir. Baskılı olarak kabin içerisi ve yüzeyine yapılan modeller temperli ve normal cam olarak da üretilmektedir. Bunlar kırılmaya karşı mukavemeti(dayanıklılık) olan camlardır.

Asansör Camı Satışı

Asansör camı satışı en uygun metrekare fiyatları ile yapılır. İstediğiniz adet ve metrekare konusunda bizlere ulaşarak bilgi alabilir, proje kapsamında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asansör Camı Fiyatları

Asansör camı fiyatları, değişimi ve satın alma işlemleriniz için bizlere ulaşabilir, en uygun metrekare fiyatları için bizlerden teklif alabilirsiniz.

Asansör düz ve telli camı tamiri, değişimi, bakımı, onarımı için bizlere ulaşabilir, en uygun fiyatları ile tüm işleriniz için ulaşabilirsiniz.