0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Masa İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Cam Masa İmalatı ve Montajı

Cam masa imalatı ve montajı, kullanılan yerler, özellikleri, modelleri, çeşitleri, fiyatları, satışı olarak temperli, desenli, dekoratif, klasik model olmak üzere birçok kalınlık, ebat, ölçüde yapılmaktadır. Cam masalar kırıldığında birebir olarak aynısını verdiğiniz ölçülerde yapıyoruz. Tüm cam ürünleri içerik, malzeme, kalite olarak Şişecam’dır. Oval, yuvarlak, kare, dikdörtgen olarak cam masa üretilmektedir. Bizlere tüm cam masa modelleri, siparişleri, satışı için ulaşabilirsiniz. TEL: 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84

Cam Masa Kullanılan Yerler

Cam masa kullanılan yerler genelikle ev, işyerinde bulunan sehpa, dresuar, yemek, bambu, çalışma ve toplantı masası üstüdür. Bu masa üzerine normal ve temperli cam olmak üzere iki farklı tipte cam konulmaktadır.

Cam Masa Özellikleri

Cam masa özellikleri iki farklı modelde üretilmektedir. Normal ve temperli kırılmaz camdır. 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm’dir. Kırılmalara karşı özellikle yemek masalarında temperli camlar kullanılmaktadır. Herhangi bir şekilde çarpma ve darbelere karşı dayanıklıdır. Üzerine yüksek kızgınlıkta çaydanlık, tencere yada farklı bir şey koyduğunuzda yüksek ısılara karşı herhangi bir şekilde çatlama ve patlama kesinlikle gerçekleşmez.

Cam Masa Modelleri ve Çeşitleri

Cam masa modelleri ve çeşitleri olarak düz ve desenli dediğimiz dekoratif cam masa olmak üzere iki farklı şekildedir. Modeller şeffaf, füme, bronz renkte cam masa olarak üretim gerçekleşir. Camların kalitesi Şişecam’dır. Mimari olarak tasarımsal ve estetik olarak da cam masalar üretiyoruz. Tasarımsal olarak çizimi mevcut olan, grafiksel tasarımı yapılmış cam masaların üretimi yapılmaktadır.

Cam Masa Fiyatları

Cam masa fiyatları üretilen camın kalınlığı, ölçüsü, renk kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız en uygun fiyat olarak verilmektedir.

Cam Masa Satışı

Cam masa satışı olarak tüm ebatlarda ve ölçülerde üretim yapabildiğimiz gibi çeşit olarak da birçok modelimiz vardır. Tüm ürünlerimizi en uygun fiyatları ve ödeme ile satıyoruz.

Cam masa imalatı, montajı, düz ve temperli olarak desenli, dekoratif, klasik olarak üretilir, en ucuz ve uygun fiyatları ile satışı yapılır.