0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dekoratif ve Buzlu Cam İmalatı Montajı

Anasayfa » Dekoratif ve Buzlu Cam İmalatı Montajı

Dekoratif ve buzlu cam imalatı montajı, kullanılan yerler, uygulaması, birçok modelde çeşitleri ile fabrikası aradığınızda garantili montajı yapılır. Konusunda mesleki olarak tam donanımlı ustalarımızla birebir olarak yerinde yapılır. Dekoratif buzlu camlar 4 mm kalınlığında olup, mat camlar olarak bilinmektedir. Bu camlar Şişecam kalitesinde üretilerek birçok kapı, pencere sistemlerinde kullanılmaktadır.

Tüm modeller ve imalat konusunda bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den bilgi alarak ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Buzlu Cam Kullanılan Yerler

Dekoratif buzlu cam kullanılan yerler, ahşap, pvc, alüminyum, pimapen, amerikan, fransız pencere kapı doğrama sistemlerinde buzlu cam kullanılmaktadır. Yoğun olarak kullanılan yerler oda, salon, oturma odası kapılarının kırık ve çatlak kapılarıdır.

Dekoratif Buzlu Cam Uygulaması

Dekoratif buzlu cam uygulaması birçok alana rahatlıkla uygulanmaktadır. Başta ahşap olmak üzere pvc, alüminyum pencere kapı doğrama sistemlerinin tamamına uygulanmaktadır. Uygulama olarak genellikle ev için ideal bir kullanıma sahiptir. Oda, salon, banyo kapılarında ve mutfak dolaplarında kullanılmaktadır.

Dekoratif Cam Çeşitleri

Dekoratif cam çeşitleri zeytindalı, hasır, punto, portakal kabuğu, petek olmak üzere onlarca çeşit modellerden oluşmaktadır. Bu çeşitler yukarıda açıklandığı gibi birçok doğrama sistemlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Dekoratif Cam Fabrikası

Türkiye’de birçok cam imalatı, üretimi yapan şirket bulunmaktadır. Bu şirketler müşteri ihtiyaçlarına göre çoğu zaman üretim yaparak, hizmete sunmaktadır. Cam üretimi konusunda dekoratif cam yapan çok az fabrika bulunmaktadır. Dekoratif cam fabrikası birçok dekoratif ürünün üretimini yaparak hizmet vermektedir.

Dekoratif Cam Montajı

Dekoratif cam montajı hizmeti sunan şirketimiz, birçok pvc, pencere kapı sistemlerine uyguladığı dekoratif camları konusunda mesleki tam donanıma sahip ustaları ile yaparak hizmete sunmaktadır.