0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dekoratif Ayna İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Dekoratif Ayna İmalatı ve Montajı

Dekoratif ayna imalatı ve montajı yapıyor, modern ve tasarımsal ayna modellerini üretiyruz. Aynı zamanda satışını yaptığımız bu ürünlerde kullanılan tüm aynalar Şişecam flotal aynadır. Tüm modellerimizde bizoteli aynalar kullanılmaktadır. Estetik, şık ve zarif mekanlara en uygun ayna modelleriniz sizler için sizin için tasarlıyoruz. Sizlerin modelleriniz sizler için yeniden yapıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Bizlere istediğiniz modelde aynayı yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz. TEL: 0850 302 09 84 ve GSM: 0542 302 09 84 den ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif ayna modelleri modern, ahşap, cnc, mdf, polyester, baklava, venedik, antik, bombeli, tümsek ayna modellerini yapıyoruz. Aynı zamanda aynalı dresuar, zigon, sehpa takımlarının satışını yapıyoruz. Dekoratif ayna olarak yüzlerce çeşit modelde ayna imalatını yapıyor, aynı zamanda satışını gerçekleştiriyoruz.

Dekoratif Ayna Renkleri

Dekoratif ayna renkleri olarak şeffaf, bronz, füme, antik, eskitme, bakır renklerinde üretim yapıyoruz. Bu ayna renkleri ile şık tasarımlar yapıyoruz. Tüm aynalar Şişecam flotal aynadır.

Dekoratif Ayna Uygulama Alanları

Dekoratif ayna uygulama alanları duvar, kolon, tavan gibi birçok alandır. Ev, işyeri gibi alanlarda kullanılan aynalar antre, salon, lobi, restaurant, kafe gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Tasarımsal olarak estetik, şık ve zarif bir görüntü vermesi sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle bombeli ayna olarak birçok yerde artık bu modeller kullanıyor, sergileniyor. Bu aynalar aynı zamanda trafik ve güvenlik aynası olarak kullanılmaktadır.

Dekoratif Ayna Fiyatları

Dekoratif ayna fiyatları, üretilen ürünün modeline göre değişiklik göstermektedir. Baklava aynada metrekare olarak hesaplanmaktadır. Renk seçenekleri de aynı zamanda fiyat değişkenliğine sebep olmaktadır. Bizlerden detaylı bilgi alarak bilgi sahibi alabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Satışı

Dekoratif ayna satışı yapıyor, aynı zamanda farklı farklı modelleri üreterek sizlerin beğenisine sunuyoruz. En uygun fiyat garantisi ile bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Dekoratif ayna imalatı ve montajı, birçok modelleri, renkleri, uygulama alanları, en uygun fiyatları ile satışı yapılır. Bizlere iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.