0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bombeli Cam Tamiri

Anasayfa » Bombeli Cam Tamiri

Bombeli cam tamiri hizmetimizi anında yerinde birebir olarak ölçü alarak, istediğiniz kavis, bombe ve eğimde yaparak takıyoruz. Çatlak, kırık ve tamir edilmesi gereken tüm yerleri birebir olarak yapıyoruz. Camın kalınlığı olarak ne olursa olsun birebir olarak üretiyoruz. Özel ortamlarda yüksek ısı ve soğutma sistemleri kullanılarak üretilen camlar dayanıklılık olarak uzun süre kullanım sağlamaktadır.

Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 iletişim bilgilerinden ulaşabilir, tüm tamiratlar için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Bombeli Cam Servisi

Bombeli cam servisi hizmetimizi kırılan camların yerinde görülerek birebir prototipinin çıkarılması ve yerinde ücretlendirilmesi sağlanır. Anında yerinde birebir olarak tamir servisi hizmetini veriyoruz.

Bombeli Cam Tamiri Yapılan Ürünler

Bombeli cam tamiri yapılan ürünler olarak mobilya, vitrin, şarküteri, kuruyemiş, pastane, market, kasap, soğutucu, reyon, sıcak ve soğuk dondurucu dolaplarına ait tüm kavisli dolapların tamiri yapılır.

Bombeli Cam Tamiri Yapılan Modeller

Şirketimiz istediğiniz tüm bombeli cam modellerinin tamirini yapmaktadır. Eğer tüm bireysel ve kurumsal müşterilere üretim gerçekleştirilir. Üretimi, imalatı yapılan sıcak ve soğutucu dolapları; otoparklarda ve mobilya dekorasyonlarında kullanılan bombeli aynaların camları üretilmektedir. İstediğiniz çap ve radius ölçülerinde üretim yapılır.

Bombeli Cam Tamiri Fiyatı

Bombeli cam tamiri fiyatı yerinde birebir olarak verilmektedir. Bombe ve ölçüye göre fiyat verilmektedir. Konusunda mesleki olarak tam donanımlı ekipmanlar, ustalar ve üretim yeri ile renk, model farkı olmadan aynısı yapılır.

Bombeli Cam Tamircisi

Bombeli cam tamircisi olarak tüm şarküteri, kuruyemiş, soğutucu, reyon, pastane, kasap, mobilya, güvenlik aynası camı tamiri en uygun fiyatı ile yapılır.