0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duşakabin Cam Tamiri

Anasayfa » Duşakabin Cam Tamiri

Duşakabin cam tamiri, servisi, tamircisi olarak yapılan ürünler dekoratif, desenli, düz, mika, pleksi, bombeli camları, modelleri olup ucuz fiyatı ile yapılır. Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Duşakabin sistemleri olarak tüm modellerin 4 mm, 5 mm, 2.2 mm kırık, çatlak camları değiştirilir, yenisi birebir olarak yapılır. Tüm ürünlerimiz ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir.

Duşakabin Servisi

Duşakabin servisi cam, tekerlek, menteşe, kapı, tekne, kol, gergi olmak üzere tamamı için yapılır. Aynı zamanda akıntı, su kaçağı, kırık tekne ve yedek parçaların tamamı değiştirilir. Cam değişimi aynı zaman bağlı tüm ekipmanları bir araya getirmek için yapıldığı için bu parçalarında satışı, montajı yapılır.

Duşakabin Tamircisi

Duşakabin tamircisi aradığınızda duşakabin su sızıntısı ve kaçağı yerinde tespit edilerek çözümlenir. Tekne altı tamirat işlemlerinde titiz ve itinalı bir şekilde tüm bağlantı noktalarına zarar vermeyecek şekilde işlem yapılır.

Aynı zamanda flat duşakabin tamiri marka ve modelleri ne olursa olsun yapılır. Bu sistemlerde özellikle yerden belli bir yükseklikte olan tekne sistemleri kullanılır. Bu modellerin tüm akrilik duşakabin tekne tamiri yapılarak birebir olarak değiştirilir. Aynı zamanda mika duşakabin tamiri ve pleksi duşakabin tamiri cam, profil, tekerlek olmak üzere birçok ekipmanları ile yapılır.

Duşakabin Cam Tamiri Yapılan Ürünler

Duşakabin cam tamiri yapılan ürünler flat, şok, kompakt, düz, jakuzi, mika, pleksi, oval, kare cam duşakabin sistemleridir. Bu sistemlerin temperli olan 4, mm, 5 mm, 2.2 mm duşakabin sistemlerinin tüm kalınlıkta ve ölçülerde kırık camları tamir edilerek yenisi ile değiştirilir.

Duşakabin Cam Tamiri Yapılan Modeller

Duşakabin cam tamiri yapılan modeller bombeli, pleksi, desenli, dekoratif, akrilik, polikarbon, mika duşakabin modelleridir. Tüm ürünler ISO, TSE kalite belgelerine sahip olup, garantili olarak üretilmektedir.

Duşakabin Cam Fiyatı

Duşakabin cam fiyatı bombeli, düz, mika, pleksi, akrilik olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda kalınlık olarak da farklılık göstermektedir. En uygun fiyatları ve ucuz fiyat duşakabin camı aradığınızda bizlere iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.