0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Baskı Desenli Cam İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Baskı Desenli Cam İmalatı ve Montajı

Baskı desenli cam imalatı, cama üzerine uv dijital baskı, montajı, uygulaması konusunda şirket olarak en iyi cam modellerini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Ev ve işyeri olmak üzere birçok alanda günlük yaşamda hem tasarım hem dekoratif olarak kullanılmaktadır. Çeşitli desen motifleri, desen, resim, logo, manzara, özel tasarımsal çizimlerinizi çalışmalarınızı cama uyguluyoruz. Bizlere ulaşabilir 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Baskı Desenli Cam Uygulama Alanları

Baskı desenli cam uygulama alanları masa, sehpa, kapı, pencere, ofis bölme, vitrin, duşakabin, mutfak tezgah arası, tabela, ayna üstü, paravan bölme, tavan üstü olmak üzere birçok alandır.

Dekoratif olarak kapı üzerine hem resim, hem vitray şeklinde basılır, ofis bölmelerine desen verilerek takılabilir, sehpa üzerinde desenli olarak kullanılabilir, mutfak tezgahı arasında da manzara, çizim şeklinde koyabilirsiniz.

Baskı desenli cam sistemleri reklam tabelası şeklinde kurumsal kimlik çalışması olarak yapılabildiği gibi, şirket logosu olarak kare şeklide kapı kısmına asılabilir. Cama istediğiniz tüm motifin ve desenin baskısını yapıyoruz.

Baskı Desenli Cam Modelleri

Baskı desenli cam modelleri, desenleri ve diğer tüm örneklerine ürün kataloğundan bakabilirsiniz.

Baskı Desenli Cam Özellikleri

Kalıcı olmayan hiçbir uv boyası kullanılmamaktadır. Suda, sıcakta, soğukta herhangi bir yıpranma gibi duruma maruz kalmaz. Kesinlikle çizilmez olup, herhangi bir şekilde solma gibi durum meydana gelmez. Fırınlama sistemi ile üretilmekte olup, insan sağlığına zarar verecek herhangi bir boya kullanılmaz.

Baskı Desenli Cam Fiyatları

Baskı desenli cam fiyatları camın kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Cam düz, temperli, lamine vb. olması durumunda çeşitli fiyatlarla satışı yapılmaktadır. Cam maliyeti de düşünülerek, metrekare olarak baskı maliyeti ve işin vektörel, normal baskı olması gibi durumları göz onunda tutularak fiyat verilmektedir.

Baskı Desenli Cam Satışı

Baskı desenli cam satışı en uygun, ucuz fiyatları, yüzlerce çeşit model ile yapılmaktadır. Cama baskı yapılarak, istediğiniz yere birebir olarak montajlama işlemi yapılır. Mevcutta bulunan cam kapı, vitrin, ofis bölme gibi yerlere birebir olarak yerinde uygulama yapılmaktadır.

Baskı desenli cam uygulaması, cama ve üzerine dijital uv baskı, imalatı, montajı, satışı masa, sehpa, kapı, pencere, ofis bölme, mutfak tezgah arasına yapılır.