0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Şirketimiz 1988 yılında cam, pvc ve alüminyum doğrama sistemlerinde faaliyetlerine başlayarak, birçok sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal tüketicilerin cam, pvc, alüminyum pencere kapı doğrama ihtiyacının karşılanması için üretim yaparak bugün Türkiye’nin bu sektörde ki üreticileri arasına girmiş bulunmaktadır.

Üretimini yaptığımız başlıca cam ürünleri; lamine, temperli, dekoratif, desenli, reflekte, kurşun geçirmez, ısı, çift, jumbo, ısı kontrol, ses kontrol, telli, bombeli, satina, yangına dirençli cam üretimidir.

Şirketimiz ISO, TSE kalite ve garanti belgelerine sahip olup, iş güvenliği mevzuatına göre çalışanlarını eğitim, deneyim, tecrübe olarak tam donanımlı hale getirmiştir.  İş başı eğitimleri ile kalifiye personel ihtiyacının ana omurgasını inşa etmektedir.

PİMACAM markası bugün üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin tamamında kaliteyi ön plana çıkarmaktadır. Yaşam alanlarının kişilerin, kurumların özel ve yaşanabilir alanlar olmasını düşünerek; 1.sınıf malzeme ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizler için sizin gibi düşünmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

 • Müşterilerin aradığı üretici olmak
 • Teknolojik olarak donanımlı olmak
 • Yurtiçi ve yurtdışı piyasada yer almak
 • Tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak

Vizyonumuz

 • Değerlere önem vermek
 • Tüketici ihtiyaçları alakalı olmak
 • Görsel olma
 • Başarı için iddialı olma
 • Açık ve anlaşılır olma
 • Hatırlanabilir olma
 • Katılımcı bir yapıya sahip olmak
 • Rehberlik etmek
 • Çalışanlarını mobilize etmek

Firma Tarihçesi

Şirketimiz 1988 yılında cam perakende ve toptan satışı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde pvc, pencere kapı ihtiyacının artması ile birlikte, sektörde artan cam ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak 1992 yılında cam üretim fabrikasını kurmuştur.

Aynı zamanda alüminyum doğrama sistemlerinde dış cephe, ofis bölme, vitrin camlama gibi uygulamaların yeni yapılarda artması ile birlikte 1999 yılında pvc ve alüminyum imalatına yönelmiştir.

Cam işleme ünitesinin yeni teknolojik donanımlarla birlikte takviye edilerek 2005 yılında işleme ünitesi fabrikasını kurmuştur.

Kurumsal müşteri anlayışının getirdiği temel iş felsefesi ve prensibi ile birlikte ortaya çıkan başarılı referanslarımız, bireysel tüketicilerde tarafımızdan talep oluşturmaya başladığı anda 7/24 Camcı olarak tamirat anlamında bu müşterilere hizmet vermemize sebep olmuş, 2010 yılından bu yana servis vermeye başlanmıştır.

Şirketimizden cam ihtiyacını karşılayan camcıların çeşitli bölgelerde yer alması nedeniyle 2015 yılında franchising sistemini uygulamaya koyarak, İstanbul’dan başlayarak Türkiye’nin birçok ilinde halen bayilikler vererek cam imalatı ve tamiri hizmetine devam etmektedir.

Bayilik veriliyor mu?
Evet bayilikler verilmektedir. Şartları taşıyan tüm cam firmalarından başvuru alınarak değerlendirilme sonucu olumlu/olumsuz olarak çalışılabilmektedir.
Türkiye'nin hangi illerinde faaliyet göstermektesiniz?
Türkiye'nin birçok ilinde faaliyet göstermekteyiz.

Şirketimiz her geçen gün büyüyen mutlu müşteri, tedarikçi, bayisi, çalışanları ile sizlerin tüm taleplerine sorunsuz olarak cevap vermeye devam edecektir.