0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Kapı İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Cam Kapı İmalatı ve Montajı

Cam kapı imalatı ve montajı, kullanılan yerler, özellikleri, modelleri, fiyatları, satışı konusunda hizmet veriyoruz. Manuel, otomatik ve diğer tüm çeşit üretimimiz ile yüzlerce mutlu müşteri ile üretim yapıyoruz. Şişecam kalitesinde üretimini yaptığımız ürünler 8 mm, 10 mm, 12 mm cam sistemlerinden oluşmaktadır. Birçok çeşit ve modelde üretimini yapıyoruz. Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşabilirsiniz.

İşyeri, ofis, ev gibi yerlerde kullanılan bu ürünler özellikle mağaza dediğimiz yerlerde kullanılmaktadır. Hem estetik hem de kullanım olarak farklı yerlerde kullanım kolaylığı sağlar. Desenli ve dekoratif olarak yapılabildiği gibi vektörel çizimlerde de tasarlanır, takılır.

Her türlü kapı, antre ve giriş alanına uygun ölçülerde üretim ve imalat yapıyoruz. ISO ve TSE kalite belgelerine sahip yedek parça ve aksesuarlar ile üretim yapmaktayız. 2 yıl garantili olarak satışı yapılan ürünleri ev, işyeri, restaurant, kafe, ofis ve birçok alanda kullanabilirsiniz.

Cam Kapı Kullanılan Yerler

Cam kapı kullanılan yerler işyeri, ofis, ev, yazlık, kafe, restaurant, hastane, avm, otel, iş merkezi, özel birçok alanın kapı giriş, antre, karşılama alanlarına yapıyoruz. Evlerde mutfak girişleri, hol, salon, yatak odası gibi yerlerin kapılarına kayar cam kapı sistemlerini yapıyoruz. Kapı olan her yerde PİMACAM kalitesi ile istediğiniz ebat ve ölçülerde üretim yaparak, takıyoruz.

Cam Kapı Özellikleri

Cam kapı sistemleri manuel ve otomatik olmak üzere iki farklı modelde üretilerek, montajlanır. Manuel dediğimiz cam kapı sistemleri, hidrolik ve normal şekilde açılabilir özelliğe sahip modeldir. Bu modelde kapının açılarak yavaş kapanmasını sağlayan ve yerde zemin altına gizlenmiş cam kapı motoru mevcuttur. Bu motor ile kapı yavaş açılır yavaş kapanır.

Üretimini yaptığımız cam kapı özellikleri şu şekildedir.

 •  8 mm, 10 mm, 12 mm temperli camdır.
 • Camlar Şişecam’dır.
 • Şeffaf, bronz, füme renklerinde cam kapı üretilir.
 • Hidrolik motor sistemine sahiptir.
 • Cam tutamağı dediğimiz menteşe sistemlerine sahiptir.
 • Yüksek ısılarda camın aninden soğutularak ortaya çıkarılması sonucu üretilir.
 • İstenilen ölçülerde üretimi yapılır.
 • 2 yıl garantisi vardır.

Cam Kapı Modelleri ve Çeşitleri

İşyeri, dükkan, ofis gibi yerlerde kullanımı ağırlıklı olan cam kapı sistemleri bugün özel yaşamda birçok yerde kullanılmaktadır. Ev, yazlık ve özel olarak tasarımsal yerler bunlardan bazılarıdır. Kullanım amacına göre zamanla çeşitli modelleri üretilerek kullanılmaya başlanmıştır. Standart olarak satışı yapılan 90 cm x 210 cm ölçüdür. Tüm ölçülerde ebatlarda istediğiniz sistemler üretilmektedir. Ölçüsü ne olursa olsun üretiyoruz, montajlıyoruz.

Cam kapı modelleri ve çeşitleri şu şekildedir;

 • Pompalı dediğimiz hidrolik sistemli motorlu cam kapı
 • Sürgülü kayar cam kapı (Manuel ve Elektrikli)
 • Katlanabilir cam kapı
 • Akordiyon cam kapı
 • Dekoratif desenli cam kapı
Cam Kapı Fiyatları

Cam kapı fiyatları sistemleri üretilen ürünün ölçüsü, kalitesi, camın kalınlığı, modeli ve kullanılan malzeme sayısına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Bizlerden fiyat bilgisi alabilir, çalışma yaptırabilirsiniz.

Cam Kapı Satışı

Pimacam olarak yerinde ücretsiz keşif ile ölçü alarak, birebir olarak çalışma yapıyor, cam kapı satışı yapıyoruz. Tüm ürünlerimizi birebir olarak katalog olarak sizlere sunuyoruz.

Cam kapı imalatı ve montajı, motorlu, hidrolik, pompalı, sürgülü, katlanabilir, sürme modelleri birçok çeşitleri, en uygun fiyatları ile satışı yapılır.