0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cama Menfez ve Delik Açma İşlemi

Anasayfa » Cama Menfez ve Delik Açma İşlemi

Cama menfez ve delik açma işlemi sorunsuz olarak yerinde ve birebir olarak yapılır, tüm izolasyonu ile takılır. TEL: 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den bizlere ulaşarak anında iletişime geçebilirsiniz.

Menfez Ne Demektir ?

Menfez ne demektir ? Menfez, cam ve benzeri ürünlerin kırma, delme, delik açma gibi farklı işlemlerle hava, ışık gibi benzeri dış etkenlerin iç ortama girmesinin sağlanmasıdır.

Menfez Açma İşlemi Yapılan Ürünler

Menfez açma işlemi yapılan ürünler genellikle ısıcam olup, aynı zamanda lamine, düz camlara da açılmaktadır. Bizlere en çok sorulan soruların başında ise temperli camlara menfez açma işlemi olup olmadığıdır. Temperli camlara kesinlikle menfez açma işlemi yapılmaz. Temperli ürünler en ufak kesme esnasında ki işlemle tuzla buz olurlar.

Menfez Açma Makinesi ve Aleti

Menfez açma makinesi ve aleti şu şekildedir; cam elması ve bilgisayarlı kesim makineleri ile yapmaktayız.

Menfez Çeşitleri

Menfez çeşitleri olarak iki farklı şekilde açma işlemi vardır. İlki daire şeklinde yuvarlak olan, diğeri ise kare şeklinde olandır. Camlara standart olarak daire yani yuvarlak şekilde delme, delik açma işlemi yapılır.

Menfez Açma Fiyatı

Menfez açma fiyatı delme işlemi yapılacak camın ebatına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Camın cinsi ve türü bizim fiyat olarak farklılık göstermemektedir. Menfez açma işleminden önce fiyat için lütfen bizi arayınız.

Cama menfez ve delik açma işlemini yerinde garanti olarak, sorunsuz işçilikle en uygun fiyatı ile yerinde yapıyoruz.