0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cama Bizoteleme İşlemi

Anasayfa » Cama Bizoteleme İşlemi

Cama bizoteleme işlemi yani cama bizote çekme işlemini ayna, cam başta olmak üzere birçok kalınlık ve ebatta camlara çekiyoruz. Bu işlemin yapıldığı tüm camlar herhangi bir şekilde ışık kırılganlığı gibi durumlar ortaya çıkarmaz. TEL: 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm kullanılan makine ve ekipmanlar en yeni bizote makinesi parkuru şirketimizde mevcuttur. Bizote işlemi yapılan ürünlerde herhangi bir şekilde kesinlikle pütürük dediğimiz çapaklanma ortaya çıkmaz.

Bizote Ne Demek?

Bizote ne demek? Camın kenarlarının estetik bir görüntü sağlamak amacıyla 3 mm ile 19 mm camlara 10 mm ile 20 mm arasında perdahlanması gölge çekilme işlemidir. Cam ve ayna kenarının 90 derece, ön köşesinin ise herhangi bir açı farketmeksizin perdeleme, gölgeleme yapılmasıdır.

Bizote Yapılan Ürünler

Bizote yapılan ürünler cam ve aynadır. Cam olarak 3 mm den başlamak üzere 6 mm kadar tüm camlara yapılmaktadır. Aynada ise 3 mm’den başlamak üzere 19 mm kadar tüm ayna modellerinde yapılır. Şeffaf cam olmak üzere füme, bronz ve her renk camlara yapılmaktadır. Ayna ve cam lamine, temperli, kırılmaz, eskitme, antik hangi tür olursa olsun işlem sorunsuz olarak yapılmaktadır.

Bizote Makinesi

Bizote makinesi eni minimum olarak 100 mm ile 1800 mm ve boyu 250 mm ile 1800 mm arasında camlara perdahlama, gölgeleme yapan makineye denir.

Bizote Çeşitleri

Bizote makinelerimiz tek çeşit ve türde bizoteleme işlemi yapmaktadır. Standart dediğimiz işlem 10 mm ile 20 mm arasında yapılan işlemdir.

Bizote Fiyatı

Bizote fiyatı, ayna ve camların kenarlarının metre hesabı olarak ölçülerek fiyatlandırılması ile hesaplanır. Örneğin eni 1 metre ile uzunluğu 2 metre arasında olan bir cam toplamda çevre alanı olarak 6 metredir. Burada 6 metre x birim fiyat olarak bizote fiyatı çıkmaktadır.

Donanımlı makinesi ile bizote ayna ve cam işlemi, uygun fiyatı ile yapılır, cama bizoteleme çekme, yapılan ürünler, çeşitleri, ne demek konusunda bize ulaşın.