0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Tuğla Montajı ve Satışı

Anasayfa » Cam Tuğla Montajı ve Satışı

Cam tuğla montajı ve satışı birçok model ve çeşitte istediğiniz alanlara uygulaması yapılmaktadır. Ev, işyeri ve birçok alana bölme şeklinde yapılıyor. En kaliteli modelleri, renk renk seçenekler ile garantili olarak yapılmaktadır. Bizlerden bilgi almak için 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşabilirsiniz.

Cam Tuğla Kullanılan Yerler

Cam tuğla kullanılan yerler ev, yazlık, işyeri, ofis, kafe, restaurant, mağaza gibi birçok alandır. Apartman, merdiven boşluk sistemlerinde, balkonlarda küpeşte korkuluk sistemlerinin önlerine, ofis ve iç mekanın birbirinden ayrılmasını sağlamaktadır. Ürünlerimizin tamamı ISO, TSE kalite belgesine sahip olup, garanti işçilik ile yapılmaktadır. Proje kapsamında özel olarak tasarlanmış mimari ve peyzaj uygunluğu gözetilerek yapılmaktadır.

Cam Tuğla Özellikleri

Cam tuğla özellikleri itibariyle olarak alanların bölünmesi ve farklı iki alanın yaratılması için yapılan cam örme uygulamasıdır. Aynı zamanda dekorasyon uygulaması ve kaplaması olarak kullanılan cam tuğla, dekoratif amaçlı olarak ortamlarda kullanılmaktadır.

Cam tuğlalar ısı ve ses yalıtımına karşı dayanıklı olup, darbe, yangın gibi birçok dış etkene karşı korunaklıdır. Ses yalıtımı 38 ile 40 desibeldir. Işık geçirgenlik özelliği %82(renksiz şeffaf modellerde) ile %66(renkli modellerde) oranında değişmektedir.

Yangın esnasında çıkan alev ve dumanın geçirgenliğini 60 dk ile 120 dk arasında süre içerisinde tutar. Her anlamda tercih edilen bu ürünler için daha detaylı bilgi alabilir, tüm alanlara uygulama için teknik destek isteyebilirsiniz.

Cam Tuğla Modelleri ve Çeşitleri

Cam tuğla modelleri ve çeşitleri olarak farklı ölçülerde, ebatlarda satış, uygulama, montaj işlemi yapılır. 19 cm x 19 cm x 8 cm, 24 cm x 24 cm x 8 cm, 30 cm x 30 cm x 10 cm ve birçok farklı ölçülerde ebatlarda satışı yapılmaktadır. Cam tuğla ebatları, cam tuğla ölçüsü konusunda bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cam Tuğla Fiyatları

Cam tuğla fiyatları ürünün ölçüsü, ebatları, renk kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat çalışmalarımızı aynı zamanda yapılacak yerin metrekaresine bakarak, yerinde ücretsiz keşif yaparak da veriyoruz.

Cam Tuğla Satışı

Cam tuğla satışı yapan firmamız kalite, malzeme olarak en iyi ürünün satmaktadır. Tüm ürünler ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir. Ürünlerimizin tamamı ŞİŞECAM’dır.

Cam tuğla montajı, uygulaması, kaplaması istediğiniz tüm renkleri, ölçüsü, ebatları en uygun ucuz fiyatları ile satışı yapılır.