0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Döner Cam Kapı İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Döner Cam Kapı İmalatı ve Montajı

Döner cam kapı imalatı ve montajı, kullanım yerleri işyeri, avm, hastane, konut, otellere birçok modelleri, özellikleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Kullanışlı, estetik ve tasarımsal bir görünüme sahiptir. Binaların iç ve dış etken bağlantısını keserek sıcak hava ile soğuk havanın birbirine temas etmesini önleyerek, ortamın ılık olarak kalmasını sağlar. Bu bakımdan bakıldığında hem enerji tasarrufu sağlamak amacı ile hem de tasarımsal olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Döner Kapı Kullanılan Yerler

Döner kapı kullanılan yerler genellikle otel, iş merkezleri, hastane, avm (alışveriş merkezi), kamu binaları, havaalanları ve konut projeleridir.

Döner Kapı Modelleri

Döner kapı modelleri kristal otomatik, standart otomatik ve manuel olarak 3 ayrı farklı çeşitte üretilir, montajı yapılır. Bu modelleri detaylı olarak özellikleri ile birlikte inceleyebiliriz.

Döner Kapı Özellikleri

Kristal otomatik döner kapı sistemleri 2 mt ile 3 mt arası çaptadır. 3 veya 4 kanattan oluşabilmektedir. Halojen aydınlatma sistemi olan bu model, istenilen eloksal boya rengine boyanabilir. Tavanı komple cam olup, şeffaf bir özelliğe sahiptir. Motor ve elektrik aksam kapının altında gizlenmiştir. Kanatlar lamine camdan oluşmakta olup, aynı zamanda kısmen temperli cam kullanılır. Hava akımının ortadan kaldırılması için kanatlarda fırça kullanımı sağlanmıştır. Acil durumlarda katlanma özelliğine sahiptir. Engellilere özel hız azaltma kontrol sistemine sahiptir.

Standart otomatik döner kapı sistemleri 2 mt ile 5 mt arasında çapa sahiptir. 3 veya 4 kanata sahiptir. İstenilen eloksal boya rengine boyanabilir. Halojen aydınlatma sistemi kullanılır. Elektrik kesintilerinde manuel olarak dönebilir. 2 adet radar sistemine sahiptir. Kanata camları temperli, yanak camları ise laminedir. Kristal sistemlerde ki tüm özelliklere sahiptir.

Manuel döner kapı sistemleri 2 mt ile 3.6 mt arası çaptadır. 3 veya 4 kanata sahiptir. İstenilen eloksal boya rengine boyanabilir. Halojen aydınlatmadır. 4+4 ve 5+5 lamine camdan üretilir. Yüksek derecede ses ve ısı izolasyonuna sahiptir. Kristal sistemlerde ki tüm özelliklere sahiptir.

Döner Kapı Fiyatları

Döner kapı fiyatları sistemin kanat sayısı, otomatik ve manuel olarak farklılığına göre değişiklik göstermektedir. Projenin mimarı yapısının uygunluğu ve büyüklüğüne göre yerinde ücretsiz olarak keşif yapıyor, proje çizimlerine göre de fiyat teklifimizi oluşturuyoruz.

Döner Kapı Satışı

Döner kapı satışı otomatik ve manuel kapı modelleri satışı, en uygun fiyatları, farklı çeşitleri ile yapılır. Şirket olarak yılların verdiği tecrübe ve deneyimle bizlere tüm döner kapı satın al işlemleri için ulaşabilirsiniz.