0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dış Cephe Cam Tamiri

Anasayfa » Dış Cephe Cam Tamiri

Dış cephe cam tamiri, tamircisi, servisi olarak iş merkezi, rezidans, plaza olmak üzere tüm alanlarda bulunan kırık, çatlak camların değişimi yapılır. Düz, füme, bronz, renkli, reflekte, anti reflekte, temperli, lamine olmak üzere tüm modellerin üretimini yaparak, değişimini yapıyoruz.

Bizlere dış cephe camlarının tamiratı olarak tüm teknik konularda ulaşabilir, 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den fiyat ve diğer konularda bilgi alabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Tamircisi

Dış cephe cam tamircisi olarak yılların verdiği tecrübe ile kat sayısı yüksek olan yerlerin tüm cephe sistemlerinin tamiratını profesyonel kadromuz ile yaparak montajlıyoruz. Özellikle 10 ve yüksek katlarda iş güvenliği mezvuatına uygun olarak personel ile birebir montajlama yapabildiğimiz gibi örümcek vinç ile uygulamada yapıyoruz.

Dış Cephe Cam Servisi

Dış cephe cam servisi anında kırık ve çatlak tüm cephe tamiratları için mesleki donanıma sahip ustalarımız ile verilmektedir. Yerinde birebir olarak ücretsiz keşif yaparak ölçü alıyor, sizlere fiyat çalışması yapıyoruz.

Dış Cephe Kırık Cam Değişimi

Dış cephe kırım cam değişimi birebir olarak, dış cephe sistemlerinde bulunan camın kalitesi ne olursa değişimini yapıyoruz. Yüksek katlarda bulunan camların değişimi özel bir ekipman ve iş güvenliği mevzuatına uygun olarak yapılmaktadır.

Plaza Camı Tamiri

Plazalar günlük iş yaşamının yerleşim alanları içerisinde yer almaktadır. Bu yerleşim alanlarında genellikle cam yoğun bir imalat yapılmaktadır. Burada genellikle dış etkenlere bağlı sert cisim çarpması, kaza ve benzeri nedenlerle kırılma meydana gelebilmektedir. Şirket olarak anında yerinde hasar tespiti yaparak, sizlere maliyet çıkarıyor, plaza camı tamiri işlemini yapıyoruz.

Dış Cephe Cam Aksesuarları

Dış cephe cam aksesuarları garantili olarak satışı yapılarak, birebir olarak yenisi ile değiştirilir. Menteşe, bağlantı ekipmanları, profil, kol olmak üzere birçok yedek parça ve dış cephe cam aksesuarları satışı yapılır.