0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bombeli Ayna İmalatı Montajı Satışı

Anasayfa » Bombeli Ayna İmalatı Montajı Satışı

Bombeli ayna, tümsek ayna denilen dış bükey dediğimiz konveks aynalara denilmektedir. Bu aynalar dışarı kısmı bombe olan ve şişkin yerinden bakıldığında ayna olarak işlevi olan türde olan ürünlerdir. 2 mm, 3mm, 4 mm olmak üzere birçok kalınlıkta ayna üretimini yapıyoruz.

Aynı zamanda imalatını yaptığımız diğer bir bombeli ayna grubu ise iç bükey dediğimiz konveks ayna grubu içerisinde yer alan aynalardır. Bu aynalara bakıldığında kendinizi olduğundan daha büyük görebilirsiniz.

Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bombeli Ayna Modelleri

Bombeli ayna modelleri iç bükey, dış bukey, kubbesel ayna olarak üretilmektedir. Bu aynalar Şişecam kalitesinde üretilmektedir. Üretim tekniği olarak cama gümüş döküm yapıldıktan sonra arkasına bakır boya ve en son ise ithal boya atılır. Bu yöntem ile aynanın hava ile teması önlenerek daha uzun ömürlü kalması, oksitlenme yapması (oksidasyon) engellenir.

Bombeli Ayna Ölçüleri

Bombeli aynalar ölçü olarak çap hesabı olarak adlandırılır. 5 cm çağından 120 cm çapında kadar birçok ölçü ve ara ölçülerde yapılmaktadır. Özellikle kavşak, trafik, otopark aynası olarak kullanılan yol kesişim aynalarında model ve ölçü 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm çapındadır.

Bombeli Ayna Kullanılan Yerler

Bombeli ayna kullanılan yerler mobilya, yol kesişim yerleridir.

Bombeli Ayna Fiyatları

Bombeli ayna, trafik, otopark, yol kesişim, kör nokta aynaları ebatlarına göre ve metrekare cam fiyatları üzerinden ücretlendirilir.

Bombeli Ayna Satışı

Bombeli otopark, trafik, güvenlik aynaları satışı, imalatı, montajı, fiyatları için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.