0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Balkon Tamiri

Anasayfa » Cam Balkon Tamiri

Cam balkon tamiri, anında servisi, yapılan ürünler, modeller, fiyatı, tamircisi aradığınızda ve birçok konuda bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Kullanılan yedek parçalar ve malzeme 1.sınıf kalitededir. Cam balkon sistemlerinde meydana gelen yerinden çıkma, takılma, sürme sisteminde zorluklar, camın kırılması tamiri yapılır. Tüm mekanizma ve aksesuarlar 1.sınıf kalitededir. Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşabilirsiniz.

Cam Balkon Servisi

Cam balkon servisi, bakımı, onarımını yapıyoruz. Genellikle fitil, lastik, conta, ray aksamı, tekerlek, profil, cam başta olmak üzere birçok konuda teknik servis hizmeti vermekteyiz. Servis işlemlerinde kullanılan malzeme ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir.

Genellikle açılıp kapanmama, yerinden çıkma gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken en önemli şey herhangi bir şekilde yerinden oynatmadan bizlere ulaşarak destek almanızdır.

Cam Balkon Tamiri Yapılan Ürünler

Cam Balkon tamiri yapılan ürünler arasında; eşikli, eşiksiz katlanabilir ve sürgülü sürme cam balkon sistemleri, perdeli cam balkon sistemleri, kış bahçesi sistemleri olarak da açılır tavan, kapalı tavan, cam tavan kış bahçesi sistemleri bakımı, onarımı ve tamiri yapılır.

Cam Balkon Tamiri Yapılan Modeller

Cam balkon tamiri yapılan modeller standart açılır kapanır cam balkon ve kış bahçesi sistemleridir. Aynı zamanda otomatik açılır kapanır tente sistemleri olarak da entegre sistem olarak düşünecek olursak bu sistemlerinde tamiri işlemlerini yapıyoruz.

Cam Balkon Tamiri Fiyatı

Cam balkon tamiri fiyatı kırık parça durumuna veya değiştirilmesi gereken parça durumuna göre değişiklik göstermektedir. Yedek parça olarak kullanılan tekerlek, fitil, conta, lastik, camın kalınlığına göre değişiklik göstermektedir. Servis ücretleri ve diğer tüm bakım onarım işleriniz için bizlerden fiyat isteyebilirsiniz.

Cam Balkon Tamircisi

Cam balkon tamircisi olarak birçok konuda iş ve işlemi yapıyoruz. Bunların en başlıca olanı sistemin oluşturan kanat sistemlerinin birleştiği yerde bulunan plastik fitillerin yüksek ışık ve güneş ışığı nedeniyle sararak sertleşmesi sonucu kırılmasıdır. Bu durumda sistem izolasyon dediğimiz ortamı sağlayamaz ve yağmur suyu, rüzgar, toz gibi dış etkenlerin içeri girmesine sebep olmaktadır. Pimacam olarak tüm modellerin fitil, conta, lastik değişimi sorunsuz olarak 1.sınıf malzeme ile takılır ve yapılır.

Sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan biride yürür aksamların yani tekerlek sistemi dediğimiz rulmanların yerinden çıkması, kırılması sonucu işlevini yitirmesidir. Bu durumda sistem açılmaz, kaymaz ve katlanamaz. Birebir olarak gold seri olmak üzere tüm sistemlerin tekerlek sistemleri mevcuttur. En uygun fiyatları ile satışı yapılır.

Bir diğer tamirat işlemleri arasında olan alüminyum profil ile mermer arasında kalan kısımın deforme olarak arasının açılmasıdır. Bu açıklığın kapatılması için silikon ve benzeri ürünlerle izole ederek, koruma altına alınmasıdır.

Cam balkon tamiri, servisi, yapılan ürünler, tüm modelleri, uygun fiyatı, tamircisi aradığınızda yedek parça ve aksesuarları ile garantili tamirat yapılır.