0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Baklava Ayna İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Baklava Ayna İmalatı ve Montajı

Baklava ayna kare kare dediğimiz aynaların normal ve cnc kesim yöntemi ile üretilerek düz bir zemine çarpaz, düz, simetrik, tasarımsal olarak farklı şekilde dizilerek montajlanması işlemidir. Baklava dilimli ayna, baklava desenli ayna olarak da bilinmektedir. Dekoratif ayna grubu içerisinde yer almaktadır. Şirketimiz baklava ayna imalatı, montajını, uygulamasını, kaplamasını mimari uygunluğa göre yapmaktadır. Kullanılan ürün ve malzeme Şişecam flotal aynadır. Bu ayna modelleri kalitesi, görüntü özelliği ve malzeme yapısı olarak Türkiye’nin en iyi aynasıdır. İletişim bilgisi olarak 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 ulaşabilirsiniz.

Baklava Ayna Modelleri

Baklava ayna modelleri iki farklı şekilde üretilir ve montajlanır. Birincisi normal kesim baklava ayna dediğimiz, tüm kenar alanları aynı standart ölçüde olan modeldir. Bu modelde kenar ölçüsü örnek olarak 20 cm x 20 cm, 30 cm x 30 cm vb. ölçülerdir.

İkincisi ise cnc kesim baklava ayna olan, bilgisayarlı makinelerde kenarları çapak olmayacak şekilde kesim işlemi yapılan aynalardır. Bu aynalar ile sorun olmayacak şekilde montajlama işlemi yapılmaktadır. Genellikle projeli işlerde, mimari olarak estetik ve görünüme önem veren dekorasyonlarda kullanılır.

Baklava Ayna Uygulama Alanları

Baklava ayna uygulama alanları duvar, kolon, tavan, mobilya üstü olmak üzere, istediğiniz diğer tüm özel alanlara yapılmaktadır. Ev, konut, işyeri gibi birçok alanda uygulaması yapılmaktadır. Evlerde salon, antre, oturma odası gibi yerlerin duvarlarına uygulanan duvara baklava ayna uygulaması aynı zamanda yatak odasında da kullanılmaktadır. Tavana uygulaması yapılan bu aynalar, istediğiniz mimari ve tasarımsal çizimlerinize, fikirlerinize göre yapılmaktadır.

Düğün salonu, otel, resturant, kafe, mağaza ve birçok alanda artık dekoratif olarak kullanılmaktadır. Pimacam olarak yerinde birebir olarak anında ücretsiz keşifle fiyat çalışması yapıyoruz.

Baklava Ayna Renk ve Çeşitleri

Baklava ayna renk ve çeşit olarak farklı model tasarımda yapılabilmektedir. Renk olarak bronz, füme, şeffaf, eskitme, bakır, antik renkleri olarak üretilerek tasarlanır, montajlanır. Su damlası, kare, piyano desen, cnc kesim, simetri, çapraz kesim baklava ayna çeşitleri olarak yapılmaktadır.

Baklava Ayna Fiyatları

Baklava ayna fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Yaptırmak istediğiniz yerin en x boy ölçüsünün sonucunda çıkan ölçüsüne göre fiyatlandırılır.

Baklava Aynacı

Baklava aynacı aradığınızda yapan şirket ve firma olarak sizlere tüm baklava ayna kataloğu ile geliyoruz. Birebir olarak sizlerle görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerinden ulaşabilir, tüm teknik konularda bilgi alabilirsiniz.

Baklava dilimli, desenli ayna imalatı cnc, normal kesim düz, piyano, kare, simetri, çapraz modeli şeklinde füme, bronz, şeffaf en uygun fiyatları ile yapılır.