0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bombeli Cam İmalatı ve Montajı

Anasayfa » Bombeli Cam İmalatı ve Montajı

Bombeli camlar genellikle mobilya, döner kapı, tekne camları, şarküteri, kuruyemiş gibi ürünlerin teşhir amaçlı kullanıldığı dolaplarda yer alan aynı zamanda birçok aksesuarlarda kullanılan camlardır. Bu camlar belli açı ile özel işlemden geçmesi ile bükülerek üretilmektedir.

Şirket olarak bizlere ulaşabilir, detaylı olarak bilgi almak için 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 iletişim bilgilerimizden tüm ölçü ve ebatlar için bilgi alabilirsiniz.

Bombeli Camın Kullanıldığı Yerler

Bombeli camın kullanıldığı yerler genellikle gıda dolabı dediğimiz soğutucular, buzdolapları, kebapçı dolapları, et reyonları, kuruyemiş dolaplarıdır. Tüm bombeli camların birebir olarak imalatı ve montajı yapılır.

Bombeli Cam Modelleri

Bombeli cam modelleri olarak birçok ebat, ölçü, bombe ve kaviste üretim yapılmaktadır. Herhangi bir modeli olmayıp sizlerin verdiği prototipte üretim gerçekleştirilir.

Bombeli Cam Özellikleri

Bombeli cam özellikleri olarak; 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm ve üstü ölçülerde, şişecam kalitesinde, koyu, reflekte, şeffaf renk olarak üretilmektedir.

Bombeli Cam Fiyatları

Bombeli camlar fiyatları olarak camın kalınlığı, ebatı, ölçüsü ve renk seçeneğine göre değişmektedir. Konu ile ilgili olarak satış pazarlama ekibimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bombeli Cam Satışı

Bombeli cam satışı yerinde ücretsiz olarak ölçü olarak, birebir servisi ile prototip alınarak diğeri aynı şekilde yapılır. Şirket olarak bizlere tüm modeller için ulaşabilirsiniz.

Bombeli cam olarak şarküteri dolapları, döner kapı, tekne camı imalatı, montajı, satışı en uygun fiyatları anında servisi, yerinde ücretsiz keşif ile yapılır.