0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Filmi Uygulaması ve Kaplaması

Anasayfa » Cam Filmi Uygulaması ve Kaplaması

Cam filmi uygulaması kaplaması tüm uygulama alanlarına, onlarca çeşit modelleri, en uygun fiyatları çekilir, satışı cam filmcisi olarak yapılır. Konusunda mesleki ve donanımlı personel ile yerinde birebir ücretsiz olarak keşif yapılarak fizibilite çalışması yapılır. Sizlere aynı zamanda yerinde hizmet vererek, kataloglarımız ile tüm modelleri tanıtıyoruz. Bizlere tüm ürünler, uygulama hakkında 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 ‘den ulaşabilirsiniz.

Ev, bina, işyeri, dükkan, ofis için cam filmi uygulamalarımızı aynalı, güneş kontrol, güvenlik, dekoratif olmak üzere birçok çeşitte çekiyoruz. Logolu, şeritli, desenli, emniyet, transparan, ısı kontrol, kumlama, beyaz, füme, buğulu, one way vision, delikli cam filmi çekme, uygulama işlemi yapılır.

Cam Filmi Uygulama Alanları

Cam filmi uygulama alanları şu şekildedir; ev için içeriyi göstermeyen cam filmi, ofis bölmeleri için dekoratif uygulamalar, dış cephe sistemleri için güneş ışığını engelleyen modeller, binalar için film uygulama alanları bunlardan birkaçıdır.

Evlerde ferah bir ortam, güneş ışığının olumsuz etkilerinden minimum derecede sağlıklı bir ortam sağlayabilirsiniz. Çalışma alanlarında güneş ışığının ortamı sıcak tutarak bunaltıcı bir ortam sağlaması, aynı zamanda iş verimliliğini olumsuz etkilememesi için dış cephe camlama sistemlerine yapılır. Birçok insanın ofis, banko, oda bölmelerinin belirginleşmesi ve ortaya çıkarılması için buzlu, kumlama cam filmi uygulaması yapılır.

Vitrin, kapı, pencere, dükkan, dış cephe, cam balkon, ısıcam, alüminyum, pvc, pimapen doğrama camlarına cam filmi uygulaması yapılır. Özel camlarınıza sizlerin isteği doğrultusunda film çekme işlemi yapmaktayız.

Cam Filmi Modelleri

Cam filmi modelleri dekoratif, güneş kontrol, aynalı, güvenlik, transparan, desenli, one way vision, emniyet, ısı kontrol, kumlama, şeritli, logolu, grafiksel çalışmalı, vektörel cam filmi uygulamaları yapılır. Bu modeller işlevlerine göre değişik şekilde kullanılmaktadır.

Kullanım alanları olarak ofislerde dekoratif cam filmi uygulaması yaygın bir modeldir. Beyaz, kumlama, şeritli, desenli, logolu, vektörel çizimli olarak tasarlanır ve çekilir. Kullanım alanlarında belirli alanların oluşmasını sağlar, ofiste toplantı odalarının ortaya çıkmasını, ferah ve rahat bir çalışma ortamı sağlar.

Cam Filmi Özellikleri

Cam filmi özellikleri güneş ve ısı kontrol filmleri ise güneş ışığı gibi ultra viole ışık kaynağının zararlarını %99 oranında düşürerek, zararlarını minimize etmek için kullanılan ürünlerdir. Evde, iş kulelerinde, rezidans, kule, bina, işyeri gibi yerlerde kullanılır. Işık kaynağının yaydığı gücün %79 oranında geri yansımasını, %30 oranında camda tutunmasını sağlar.

Güvenlik cam filmi, emniyet cam filmi ise camın kırılarak dağılmasını engellemesi nedeniyle tercih edilen bir uygulama şeklidir. Özellikle hırsızlık olaylarına karşı vitrin camlarına uygulanır. Kuyumcu, cep telefon standlarında, teşhir camlarında kullanılır. Uygulama yapılan cama sert bir cisimle vurduğunuzda çatlar, kırılır ama dağılmaz ve düşmez. Kalınlık olarak 50-350 mikrondur. Emniyet cam filmi ile aynı özelliktedir.

Aynalı cam filmi ev için dışarıdan içeriyi göstermeyen cam filmi olarak da bilinen modeller, yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler ışık geçirgenlik özelliği %18, geçen güneş enerjisi %29, emilim ise %49’dur. Yansıma oranı rekor düzeyde olan %42′ lik bir düzeydedir.

One way vision dediğimiz delikli cam filmi ise pvc malzemeye sahip 0,15mm ile 0,20mm kalınlığında yapışkanlı ürünün cama uygulanmasıdır. Kuaför, güzellik salonları cam filmi olarak da bilinir.

Cam Filmi Fiyatları

Cam filmi fiyatları metrekare olarak hesaplanır. Bu hesaplama yöntemi camın eni ve boyunun çarpımının sonucu olarak ortaya çıkan sonucun birim fiyatla çarpılması sonucu hesaplanır. En x Boy = Metrekare ve Metrekare x Birim Fiyat= Toplam Tutar’dır. En uygun ve en ucuz cam filmi fiyatları teklifini veriyoruz.

Cam Filmi Satışı

Cam filmi satışı olarak Amerikan, Alman ve diğer birçok model, çeşitte satın alabilirsiniz. Türkiye’nin tamamı ve yurtdışına ücretsiz olarak gönderim yapılmaktadır.

Cam filmi, filmcisi olarak ev, işyeri için dekoratif, aynalı, güvenlik cam filmi kaplama, uygulaması çekilir, uygun fiyatları ile satışı satın al yapılır.