0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Kapı Tamiri

Anasayfa » Cam Kapı Tamiri

Cam kapı tamiri, servisi, onarımı, bakımı manuel, otomatik ve manuel sistemlerde sorunsuz olarak yapılmaktadır. Tamiri olarak yapılan işlemler, cam kapı düşmesi, ayarı, camı, menteşesi, kolu, kilidi, motoru, fitili değişimi, bakımı, onarımı, servisidir. Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşabilirsiniz.

Cam Kapı Servisi

Cam kapı servisi olarak yaptığımız işleri arasında olan işyeri, ofis sistemlerinde özellikle en çok sıklıkla arıza yapan sorunların başında kapı düşmesi yer almaktadır. Bu sistemlerde düşme sonucu oluşan arızanın yapılmaması durumunda sürtünme ve sert açılıp kapanmadan dolayı patlayarak, tuzla buz olur. Servis konusunda sizlere bu konuda tecrübeli ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Cam kırılmaları çoğunlukla çarpma ve sert cisim gelmesi sonucu kırılmaktadır. Patlamış, kırılmış, çatlak ve diğer tüm nedenlerden dolayı kırılan camlarınızı yerinde birebir ölçü alarak takıyoruz, değiştiriyoruz. Standart ölçü, özel ölçü olmak üzere birçok ebat ve farklı ölçülerde camları üreterek, yerinde özenle değiştiriyoruz.

Cam Kapı Tamiri Yapılan Ürünler

Cam kapı tamiri yapılan ürünler, ekipmanlar, aksesuarlar, yedek parçaları olarak kolu, menteşesi(bombeli, kare, elips), motoru, kilidi, fitili, tutamağı, pivottur. Bu ürünlerin tamamı ISO, TSE kalite belgesine sahiptir. Kol tutma yerinin sık kullanımına bağlı olarak yani açma kapama çokluğuna göre çoğunlukla kol, menteşe yeri kırılmakta yada çıkmaktadır. Modeli ne olursa olsun birebir kalitede ürünlerle değişim yapılmaktadır.

Sert bir şekilde rüzgar veya el ile açılması sonucu motor ani hareketlere bağlı olarak bozulmaktadır. Motor hidroliği(manuel sistemde) bozulmakta, açma kapama işlevini yitirmektedir. Elektrikli açma kapama yapan sistemlerde ise yürür aksamların elektrik gitmelerine bağlı, yada raydan çıkma, tutamak dediğimiz tutma yerlerinden çıkması sonucu arızalanır. Bu durumda bizlerle marka ve model bilgisi paylaşımı yapmanız durumunda sizlere fiyat bilgisi paylaşımında bulunuyoruz.

Cam Kapı Tamiri Yapılan Modeller

Cam kapı tamiri yapılan modeller pompalı, manuel, hidrolik, elektrikli, sürgülü, katlanabilir, dekoratif, akordiyon sistemleridir. Bu modellerde herhangi bir şekilde parça ve aksesuar olarak sorun olmamakta, sizlerin model ve çeşitliliğe göre birebir krom, çelik, metal olarak ürün bulunmaktadır.

Cam Kapı Tamiri Fiyatı

Cam kapı tamiri fiyatı olarak bizlere model, marka ve bozuk olan parçanın bilgisini mail, mesaj yoluyla; görsel, yazılı, sosyal medya iletişim kanalları aracılığı ile ulaştırmanız halinde sizlere anında fiyatı konusunda bilgi veriyoruz.

Cam Kapı Tamircisi

Cam kapı tamircisi olarak hem iş hem ev de kullanılan cam kapı sistemlerinin bozulmuş, çalışamaz olan tüm parça ve aksamlarını tamir ediyoruz. Bu parçalar günlük yaşamda işlerinizi zorlaştırabilir. Teknik, mekanik ve tüm konularda birebir olarak yerinde ücretsiz keşif ile hizmet veriyoruz.

Cam kapı tamiri, servisi, tamircisi olarak menteşesi, kilidi, kolu, camı, motoru, fitili uygun fiyatı ile bakım, onarımı, aksesuarları ile garantili yapılır.