0850 302 09 84
Sosyal Medya Hesaplarımız

Döner Cam Kapı Tamiri

Anasayfa » Döner Cam Kapı Tamiri

Döner cam kapı tamiri, servisi, tamircisi olarak tüm modellerin cam, profil, motor, elektrik aksam olmak üzere tüm yedek parçaları uygun fiyatı ile yapılır. Bizlere 0850 302 09 84 ve 0542 302 09 84 den ulaşarak bakım, onarım, tamirat için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Döner Kapı Servisi

Döner kapı servisi olarak döner aksam, cam, halojen, radar, kilitleme sistemi, güvenlik sistemi tamiratı yerinde birebir olarak yapılır. Tüm teknik konularda detaylı bilgi alabilir, mekanizma başta olmak üzere tüm yedek parçaların tamiri yapılarak, sorunsuz çalışması sağlanır.

Döner Kapı Tamircisi

Döner kapı tamircisi aradığınızda aksamın takılması, herhangi bir şekilde hızında azalma veya çoğalma durumlarında fabrika ayarlarına geri yükleme yapılarak aksamın yeniden düzenli çalışması sağlanır. Radar dediğimiz otomatik sensör sisteminde meydana gelebilecek arızaları yapıyoruz. Sistemin radar hassasiyeti yeniden düzenlenir.

3 veya 4 kanatlı döner kapı sistemlerinde takılma olması halinde bu sorunun mekanik, elektrik veya elektronik sorunu çözümlenir.

Döner Kapı Tamiri Yapılan Modelleri

Döner kapı tamiri yapılan modelleri otomatik, kristal otomatik ve manuel sistemlerdir. Bu modeller tüm aksamları ile komple tamirat yapılarak komple yedek parçaları, aksesuarları stoklarımızda mevcuttur.

Döner Kapı Yedek Parça Tamiri

Döner kapı yedek parça tamiri tüm aksam, aksesuarları olmak üzere cam, halojen, radar, kilit, motor olmak üzere tüm parçalar tamir edilir.

Döner Kapı Tamiri Fiyatı

Döner kapı tamiri fiyatı olarak sizlere servis garantisi ile hizmet vermekteyiz. Yerinde ücretsiz olarak keşif yaparak fiyatlama çalışması yapıyoruz. Kanatların sayısı, sistemin büyüklüğüne göre fiyat değişikliği göstermekteyiz.